Rotari

Talianske šumivé vína Rotari sa získavajú starostlivým výberom najlepšieho hrozna Chardonnay pestované vo viniciach na slnečných kopcoch Trentina. Vysokohorské podnebie s teplými a relatívne suchými letnými dňami a chladnými nocami, spolu s jedinečnou pôdou, ktorá je bohatá na minerály je ideálna na kultiváciu hrozna a umožňuje jeho dokonalé vyzretie, ktoré má pri zbere bohaté arómy a prírodnú kyslosť. Vyrába sa podľa prísnych pravidiel „Metodo Classico“ (u nás známe aj ako metóda Champenoise), s druhou fermentáciou a zrením vo fľaši a s rešpektom označenie Trento DOC.

 

ROTARI TRENTO DOC: PRÍBEH, KTORÝ MUSÍTE OBJAVOVAŤ.
Nezameniteľné arómy a vône vypovedajú o území, jeho plodoch a starodávnom a preslávenom spôsobe výroby. V srdci Dolomitov, medzi údoliami a kopcami Trentina, sa rodí Rotari, elegantné a súčasné šumivé víno vytvorené horským podnebím. Medzi históriou a legendou, Rotari má svoje meno od statočného lombardského kráľa Rotariho, ktorý bojoval v niektorých z najdôležitejších bitiek pri dobytí Talianska v Trentino Alto Adige.

rotari blanc de blancs sumive vino tradicna metoda chardonnay
21,90 € / ks

Suché šumivé víno Rotari Blanc de Blancs Extra Brut DOC je vyvážene a minerálne a prekvapí jedinečnou chuťou.

Kód: 22
rotari cuvee 28 talianske sumive vino tradicna metoda chardonnay
18,70 € / ks

Šumivé víno Rotari Cuvée 28 Brut Trento DOC je suché a harmonické s jemnou a trvalou perlivosťou.

Kód: 21
2 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie